عروسی رضا قوچان نژاد با سروین بیات

ازدواج رضا قوچان نژاد

رزرو آسان – عکس مراسم ازدواج و عروسی رضا قوچان نژاد بازیکن تیم ملی فوتبال ایران با سروین بیات خواهر ساره بیات بازیگر سینمای ایران که به تازگی ازدواج کرده اند را ببینید.

قصه عروسی از آنجا لو رفت که رضا قوچان نژاد با انتشار عکسی از خود در کنار دسته گل زرد باعث ایجاد شائبه ازدواج خود شد. اما انتشار عکس دیگری که دستان دختری را ولی چهره رضا قوچان نژاد مشخص نیست این شایعه را به واقعیت تبدیل کرد اما هنوز تایید رسمی از طرف رضا قوچان نژاد صورت نگرفته است.

عروسی رضا قوچان نژاد با سروین بیات

عکس مراسم ازدواج و عروسی رضا قوچان نژاد

ازدواج رضا قوچان نژاد با سروین بیات

اما طبق شنیده های موثق او با سروین بیات ازدواج کرده است.

قوچان‌ نژاد بازیکن فوتبال ایرانی هلندی متولد ۲۹ شهریور ۱۳۶۶ در مشهد است نام مستعار رضا قوچان نژاد در کشور هلند و بلژیک گوچی (Gucci) است وی هم‌ چنین سابقه عضویت در تیم زیر ۱۹ ساله‌ های هلند را در کارنامه دارد.
عروسی رضا قوچان نژاد با سروین بیات

عروسی رضا قوچان نژاد با سروین بیات

عروسی قوچان نژاد و سروین بیات

قوچی متولد شهر مشهد است و پدر و مادری مشهدی دارد و در زمان کودکی به همراه خانواده‌ اش به هلند مهاجرت کرد. وی در رشته علوم سیاسی نیز مدرک دانشگاهی دارد و همچنین در موسیقی معروف می‌ باشد به طوری که از استعداد ذاتی در نواختن ویلن برخوردار است. وی در اظهاراتش از علاقه‌ اش به شهر مشهد و تیم ابومسلم گفته‌ بود وی پسرخاله عقیل اعتمادی، دروازه‌ بان ایرانی – هلندی و سابق باشگاه تراکتورسازی است.

عروسی رضا قوچان نژاد با سروین بیات

نظر شما!!

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.