تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات و خدمات مجالس عروسی خود را به دست حرفه ای ها کار بسپارید

لحضات زیبا و خوش دوران ابتدایی ازدواجتان را با استرس و برنامه ریزی های شلوغ و سخت پر نکنید . استفاده از تشریفات و خدمات مجالس سالهای زیادی نیست که در ایران روایج یافته است . واگذاری کلیه برنامه ریزی های مربوط به برگزاری مراسم عروسی خدماتی است که چنین موسسه‌ ها ارائه می‌دهند که اما بسته به تقاضای شما ، خلاقیت و امکانات آن موسسه و بودجه ای که شما برای عروسی هزینه می کنید دارد. چه بخشی هایی از مراسم را میتوانید بسپارسید : تزیین محل و تهیه غذا ، کرایه محل برگزاری، سایر خدمات از قبیل سفره عقد ،عکاسی و فیلمبرداری، گل‌آرایی، چیدمان میوه، کیک و شیرینی، گروه موسیقی، تزیین ماشین عروس و دسته گل عروس، امنیت محل برگزاری ، آرایشگاه و لباس عروس و داماد که بستگی به خودتان دارد.ما کمک می کنیم تا بهترین تشریفات و خدمات مجالس را انتخاب کنید.

از تشریفات و خدمات مجالس چه می خواهید

کلیه خدمات و کارهای مجلستان را می توانید به این موسسه ها واگذار کنید ، بخواهید برای شما محل عروسی مناسب با هزینه ای که دارید پیدا کند تزیینات آن را بعهده بگیرد یا هر برنامه دیگری که میل شماست را انتخاب کنید و از موسسه تشریفات و خدمات مجالس تقاضا کنید . حتی می توانید اگر یک موسسه در خدماتی تخصص دارد تنها آن خدمت را از او بخواهید و بقیه کارهایتان را به موسسات دیگر بسپارید که تخصص آنهاست . مدیریت هزینه را فراموش نکنید و نسبت به آن توجه ویژه داشته باشید باز سپاری خدمات به موسسات مختلف هزینه ای بیشتر برایتان خواهد داشت.

برنامه ریزی آنچه می خواهید

با خانواده ها و بزرگترهایتان مشورت کنید ببینید واقعا چه چیزهایی از برگزار کننده مجلس تان می خواهید اول از همه هزینه ای که کنار گذاشته اید را با توجه به معیارهایی که دارید تعداد مهمان ها ، تاریخ روز جشن تان ، برنامه های که در سر داشته اید، تزیینات خاص ،رنگ، نور و… هر چیزی که به ذهنتان می رسد را روی کاغذ بیاورید و برآورد نمایید .لیست تمام چیزهایی که می‌خواهید موسسه تشریفات و خدمات مجالس برای شما فراهم کند آماده و سپس به دفتر موسسه مراجعه کنید.

تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات و خدمات مجالس

 

موسسه تشریفات و خدمات مجالس را محک بزنید

اکنون که بودجه تان را بستید به یکی از موسسه ها رجوع کنید و به صحبت ها و پیشنهاد های مدیر آن گوش فرا دهید و ببینید که چه ایده ها و خلاقیتهایی دارد خواسته هایتان را بیان کنید و ببینید آیا توان انجام آنها را دارد و باتوجه به بودجه شما از پس مجلس بر می آید، سطح انعطاف پذیری مدیر به چه اندازه است ، آیا سخت گیر و اعصاب به هم ریز نیست ، مهمترین شاخصه موسسه باید انضباط و نظم آن باشد تا مدیریتی شایسته و لایق برای برگزاری جشنی بزرگ و آبرو مندانه شما داشته باشد.
نمونه کارهایی که از موسسه تشریفات و خدمات مجالس می توان خواست عبارتند از: تعیین هزینه مورد نیاز و پیشنهاد بر اساس بودجه شما برای خدمات برگزاری جشن، زمان ‌بندی تدارکات و مقدمات جشن ازدواج، زمان ‌بندی برپایی جشن روز عروسی و…

تشریفات و خدمات مجالس

تشریفات و خدمات مجالس

کیفیت کار موسسه را بسنجدید

با مراجعه به یکی از مراسم های در حال برگزاری از طرف موسسه انتخابی خود سطح کیفیت برپایی جشن را با خواسته های خود را بسنجید و ببینید آیا می تواند نیازهای شما را برآورد نماید. این سرکشی تا حدی زیادی می‌تواند معیاری خوب برای تایید نهایی شما باشد.

سوالاتی که اگر جواب آنها را بدانید راحت تر انتخاب می کنید

– سابقه ای که موسسه به خدمات مشغول است
– دلایل انتخاب این حرفه آیا از روی علاقه بوده است
– هزینه ای که برای خدمات ارائه می دهد چقدر است
– آیا قسطی هم می توان پرداخت کرد
– آیا خدمات پیشنهادی شما را می تواند بر آورده می کند
– ارائه دهنگان خدمات را می توان دید و بر کارشان نظارت داشت
– نوع لباس مهمانداران و افرادی که پذیرایی می کنند به چه شکلی است
– مدیر پذیرایی جشن در محل حضور دارد
– به هر دلیلی قرارداد را فسخ کنیم آیا هزینه ها برگشت می کند میزان دریافت خسارت چقدر است.

چه چیزهایی در قرارداد قید شود

چگونه هزینه دریافت می شود
جلسات خدمات دهندگان با شما
آوردن نام خدمات دهنده و توضیح جزیی خدمات
ریزهزینه های برگزاری جشن
تاریخ دقیق برگزاری مراسم
مشخصات دقیق و نحوه تماس
امضای مدیر موسسه برگزار کننده و شما
شرایط تغییر قرارداد
شرایط فسخ قرارداد

رزرو آسان خدمات (تالار عروسی-باغ تالار-آتلیه فیلم و عکس-تشریفات مجالس و کلیه مراحل عروسی)

دیدگاه ها بسته شده اند.