بازی استقلال با هاماربی سوئد که در آستانه لغو شدن قرار گرفته بود، با تهدید باشگاه هاماربی سوئد دوباره رنگ و بوی واقعی به خود گرفت.

رزرو آسان – وحید اکرمی : چند ماه پیش بود که باشگاه هاماربی سوئد با باشگاه استقلال تهران قرارداد برگزاری بازی دوستانه ای را نهایی کرد و بدین ترتیب خبر بازی استقلال با هاماربی سوئد در اولین روزهای سال جدید روی خروجی خبرگزاری ها قرار گرفت. باشگاه هامارابی سوئد از همان ابتدا برنامه ریزی برای میزبانی از آبیهای تهران و برگزاری رقابت دوستانه را آغاز کرد. این تیم همچنین در این مدت، بلیت های این رویارویی را نیز پیش فروش کرد که بنا به اخبار رسیده نزدیک به 6 تا 7 هزار تماشاگر با خرید بلیت این مسابقه خواهان تماشای بازی استقلال با هماربی سوئد از نزدیک شده اند.

اما در فاصله زمانی چند هفته تا برگزاری این بازی،آبی های تهران در تصمیمی غیرمنتظره، اعلام کردند که سفر آنها منتفی است و بازی استقلال با هاماربی سوئد برگزار نخواهد شد. بدون اینکه مدیران این تیم بتوانند توضیح قانع کننده ای برای این پرسش داشته باشند که چرا همان ابتدا شرایط سفر استقلال به سوئد را نسنجیده اند و با هاماربی قرارداد انجام مسابقه بسته اند؟

اما این تصمیم باعث شد که شوک بزرگی به باشگاه سوئدی وارد شود و مشکلات فراوانی را پیش روی آنها قرار دهد. چون آنها نه تنها باید پاسخگوی طرفدارانی باشند که مدت هاست بلیت این بازی را خریداری کردند بلکه به وجه بین المللی شان نیز آسیب های جدی وارد شده بود.

بدین منظور باجین رئیس باشگاه هاماربی دست به کار شد و مدیران آبی را تهدید کرد که اگر بازی استقلال با هاماربی سوئد برگزار نشود او به مراجع قضایی فیفا شکایت خواهد کرد و جرایم سنگینی را متوجه آنها خواهد کرد. باجین گفت: « ما برای این بازی چندین هزار بلیت فروختیم و جدای از ضررهای مالی باید جوابگوی احساسات طرفداران مان هم باشیم.واقعا درک کردن این تصمیم برای ما دشوار بود و به همین خاطر به استقلال گفتیم باید به این سفر و بازی پایبند باشند در غیر این صورت کار به مراجع قضایی فیفا و جرایم سنگین برای شان کشیده می شود».

اکنون این تهدید مثمر ثمر واقع شده است و مسئولان تیم پر طرفدار پایتخت، اعلام کرده اند که بازی استقلال با هاماربی سوئد در همان روز و ساعت مقرر برگزار خواهد شد.

بازی دوستانه استقلال تهران

بازی استقلال با هاماربی سوئد در 25 مارس برگزار خواهد شد

وقتی به اندازه کافی، طلبکاران آبی ها، پاشنه در باشگاه را در آورده اند و استقلالیها هم آهی در بساط ندارند که بتوانند جوابشان را بدهند، اصلا دوست ندارند که با تصمیمی نادرست، نام تیمی بین المللی را هم به لیست طول و دراز طلبکاران شان اضافه نمایند. سری که درد نمی کند را دستمال نمی بندند.

نظر شما!!

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.