آرایشگاه و زیبایی

بهترین آرایشگاه و زیبایی عروس کجاست

آرایشگاه و زیبایی- در روزگاری نزدیک ، صنعت و لوازم آرایشگاه و زیبایی ابزاری محدود مانند سرخاب ، سفیداب و سرمه ای بیشتر نبود و همین آرایش کافی بود برای مراسمی بزرگ و باشکوه اما در عصر حاضر و با پیشرفت های جامعه نوین امروزی و ارتقای سطح سلایق و علایق انسان ها آرایش عروس  دست خوش تغییراتی در حوزه فناوری های جدید به کار برده شده و شاخه آرایشگاه و زیبایی آنقدر وسیع و پیچیده شده که نمی توان بدون صرف وقت لازم و دقت در نمونه کارهای انجام گرفته انتخابی درست از آرایشگر و بهترین آرایشگاه و زیبایی موجود داشته باشیم . امیدواریم راهنمایی های ما در  رزرو آسان برای شما کاربردی باشد.

تحقیق از کسانی که به تازگی ازدواج کرده اند

در بین آشنایان و فامیل شما کسانی پیدا می شوند که به تازگی مراسم ازدواجشان را جشن گرفته اند . از آنها درباره مکان و رضایتشان از آرایشگر بپرسید و لیستی تهیه کنید تا انتخاب بهتری داشته باشید.

آرایشگاه و زیبایی نزدیک شما باشد

باید آرایشگاهی که انتخاب می کنید درنزدیکی شما باشد ممکن است انتخاب شما محدود شود اما به این توجه کنید که در روز مراسم عروسی نباید استرس داشته باشید که چگونه این همه مسیر با ترافیک زیاد را طی کنم. بهتر است پیش بینی اتفاقات غیر منتظره را هم بکنید و برای هر مرحله زمان بیشتری درنظر بگیرید. در نتیجه زیاد هم برای انتخاب بهترین آرایشگاه و زیبایی حساسیت و تعصب بکار نبرید. آرایشگران خوب همه جا هستند فقط شما باید آنها را بیابید.

آرایش رزرو آسان

آرایش رزرو آسان

چه نوع سبکی را می پسندید

در بهترین آرایشگاه و زیبایی های مدرن از چندین آرایشگر ماهر بهره می گیرند که تخصص آنها آرایش عروس است که هر آرایشگر نمونه کارهایی با سبک های متفاوت و قیمت‌هایی دارد.بدنبال سبکی برای خود باشید با دیدین نمونه کارهای هریک از این آرایشگران در خواهید یافت که تمرکز و تخصص هر کدام بر چه نوع از سبک هاست  گروهی از آرایشگران آرایشهایی غلیظ انجام می دهند، از سایه های رنگی خوششان می آید و چشم‌ها را کشیده در می آورند که به سبک «خلیجی» رایج است. اما گروهی از آرایشگران سادگی را برگزیده و از رنگ و لعاب های زیاد دوری می کنند و که به این سبک «اروپایی» می گویند. پس سبکتان را از قبل با کمک رزرو آسان انتخاب کنید .

حضور در زمان آرایش یک عروس

برای بیشتر شدن اطلاعاتتان و انتخاب آرایشگاه و زیبایی مناسب فقط به همین هایی که گفتیم بسنده نکنید . از آرایشگاه تقاضا کنید در زمان آماده سازی و آرایش یکی از عروس خانم ها می خواهید در سالن آرایش حضور پیدا کنید و شاهد مراحل آرایش  باشید این کار سبب می شود تا مقایسه ای درست داشته و تنها به آلبوم هایی که با مدل های خوش چهره و زیبا با بهترین لباسها و تزیینات لوکس تهیه شده اکتفا نکنید .

اکثرا در آلبوم های نمونه از جلوه های بصری و روتوش های کامپیوتری بهره می برند و باعث می شوند شما چهره رویایی از یک عروس در ذهن خود بسازید. در نتیجه این کار سبب می شود که وقتی عروس‌های آماده شده همان آرایشگر را می‌بینید، شکه نشوید. در هر صورت هنریک آرایشگر حرفه ای و خوب این است که با بهره گیری مناسب از گریم ، زیبایی‌های وجودی چهره هر فرد را نمایان سازد.

آرایشگاه و زیبایی

آرایشگاه و زیبایی

 

چه آرایشی برای شما خوب است

آرایشگاه و زیبایی های زیاد رفتن و دیدن کارها خوب است اما انتخاب شما باید بر چه مبنایی باشد ؟! سخت گیج کننده است .رزرو آسان به شما کمک می کند تا اطلاعات تخصصی و کلیدی برای انتخاب آسان را آموزش ببینید و بفهمید کدام آرایشگر کارش عالیست و با اطمینان بیشتر آرایشگاهتان را انتخاب کنید.

– رنگ در آرایش هر فرد بستگی به رنگ چشم، مو و پوست او دارد که غالبا سلیقه‌ای‌ست پس به سلیقه آرایشگر دقت کنید.

– کرم‌پودرها و رژگونه‌هایی به رنگ هلویی، صورتی چرک،  طلایی ، بژ و مسی برای پوست‌های تیره و برنز مناسب‌تر می باشند. بهتر است پوست‌های روشن رنگ‌های با شدت زیادتری داشته باشند. اگر متوجه شدید که آرایشگر، یک عروس سفیدپوست را با رنگ‌های صورتی کم‌رنگ و طلایی آرایش کرده آگاه باشید که در کارش زیاد مهارت ندارد زیرا این رنگ‌ها صورت را بی‌حال و حس نشان می‌دهند.

– یک آرایشگر خوب آن است که صورت‌های چاق و گرد را لاغرتر نشان دهد. در این حالت با کارکردن روی گونه‌ها، زیرگردن ، صورت کشیده ‌تر به نظر می‌رسد.

– نوع آرایش صورت‌های کشیده و لاغر باید طوری باشد که استخوان گونه‌ها بیش از حد بیرون نزند. انتخاب رژگونه‌های خط‌‌‌‌دار برای این صورت‌ها اشتباه است و از بی‌تجربگی آرایشگر است.

آرایشگر حرفه‌ای می‌داند که باید چشم‌های درشت را با سایه‌های تیره آرایش کند تا برجستگی چشم‌ها کمتر دیده شود. گریمورهای باسلیقه آرایش بخش پایینی چشم از خط چشم استفاده نمی‌کنند و به جای آن چشم را با سایه‌های سیاه یا دودی آرایش می‌کنند تا چشم‌های عروس آرایش شیک و امروزی‌تری داشته باشد .

– کسانی که چشم‌های ریز دارند باید برای آرایش چشم‌ها از سایه‌های روشن استفاده کنند و بهتر اینکه سایه‌ها به هم متصل نگردند تا چشم‌ها بزرگتر به نظر برسند. در مورد کسانی که چشم‌های درشتی دارند هم استفاده از سایه‌های تیره برجستگی چشم‌ها را کمتر می کند.

– از بین بردن گودی دورچشم هم نکته مهمی است که با کمک کانسیلرها انجام می شود. این کانسیلرها باید یک درجه از رنگ پوست صورت روشن‌تر باشند.

– مهمترین نکته توجه به مدل مو می باشد. شینیون‌های عروس باید به چهره عروس بیاید. بطور نمونه عروس‌هایی که چهره کشیده و درازی دارند نباید موهای‌شان روبه بالا جمع شود. بهتر است بخشی از موها روی صورت بریزد. مدل موهای بالا به افرادی با صورت‌های گرد بیشتر می‌آید. اگر موها از فرق باز کنید صورت لاغرتر به چشم می‌آید.

 

اگر موهای شما خیلی بلند نیست و شینیون‌های شلوغ و پرکار را دوست دارید بهتر است به فکر خرید اکستنشن‌های موی اضافی باشید. هزینه این موها هم به طور جداگانه است.

تست گریم قبل از عروسی

یک آرایشگر خوب یک هفته قبل از عروسی، زمانی را به تست گریم عروس می دهد. برای آسایش خیال خودتان این هزینه را پرداخت نمایید. اگر تاج و تور را به‌طور جداگانه تهیه می کنید در روز تست گریم آنها را با خود بیاورید. با تست می توانید به اندازه کافی فرصت بخرید تا نظرات ‌تان را به آرایشگر گفته و ببنید که چه نوع آرایش و کدام مدل مو به شما می‌آید.

رزرو رزرو آسانآسان

دیدگاه ها بسته شده اند.